Objednejte se, ať nemusíte čekat...

Cyklistická sezona je v plném proudu a servis (i sklad) mám zaplněný na 14 dnů dopředu. 

Než ke mně vyrazíte s kolem, ozvěte se mi formulářem dole na stránce.  Domluvíme se spolu na reálném termínu opravy i převzetí stroje do servisu.  Na startu sezony se jako vždy snažím udělat nemožné - spojit požadovaný servis i s celkovou kontrolou stroje. A protože je touto dobou  doslova plný servis, je lepší na kole jezdit a přijet s ním, až na něm opravdu budu pracovat. Ať zbytečně nečeká v plném skladu, než přijde na řadu... 

Drobné opravy
i kompletní generálky

Repase
baterií

Diagnostika závad
a opravy elektrokol

Úprava
posedu

Představba kol
na elektrokola

Montáž
doplňků

Domluvte si servis kola...

Sezona je v plném proudu a servis i čekárna praská ve švech. Skvělá zpráva pro servisáka, ale pro vás to znamená, že na servis kola budete muset chvíli počkat. Vyplňte mi, prosím, kontaktní formulář, popište požadovaný servis, případně přidejte fotku závady. Já odhadnu, jak dlouho bude oprava trvat, najdu pro vás místo v kalendáři a ozvu se s termínem, kdy mi přivezete kolo a kdy bude hotovo. A zatím můžete jezdit, ať se na kolo nepráší v mém přeplněném skladu. 

Foto vašeho kola
Foto závady

Kompletně vybavený cykloservis
s individuálním přístupem

Martin Zůna

30 let se hrabu v kolech. Co rozeberu, to zase složím. Pečlivě, kvalitně a s rozmyslem. Pravidelně se školím a sleduji všechny nové trendy.

E-mail: martin@bikebonus.cz
Tel.: +420 604 482 176

Buďme v kontaktu

Chci udělat
servis kola

Domluvte si termín, ať nemusí vaše kolo čekat v plném skladu a vy můžete jezdit...